fbpx
(0850) 302 99 19
info@vizyongarage.com.tr

Suzuki 2040 adet GSX250R Motorsikleti Far Problemi Sebebiyle Geri Çağırdı

Oto Ekspertiz

Suzuki 2040 adet GSX250R Motorsikleti Far Problemi Sebebiyle Geri Çağırdı

Suzuki 2040 adet GSX250R Motorsikleti Far Problemi Sebebiyle Geri Çağırdı

 

Suzuki far problemi sebebiyle GSX250R modellerinin bazılarını geri çağırdı. Amerika’da 2018 senesinde sattığı GSX250R motorlarını geri çağıran Suzuki sebebini far problemi olarak açıkladı. Başlangıç motoru olarak tercih edilen GSX250R etkilenen modelleri tespit edildi ve sahiplerine ulaşıldı. Motorsikletlerde ekspertiz sırasında bakılan ilk noktalardan biri olan far aksamı görünülürlüğü artırarak emniyet sağlıyor. Motorsiklet görünülürlüğü hayati önem taşıdığından Suzuki bu konuda adımlarını dikkatli atıyor.

 

Suzuki bu modelinin giriş seviyesi olması sebebiyle kullanıcı sayısının yüksek olmasıyla konuyu ciddiye almakla beraber en kısa sürede giderebileceğinin de sinyallerini veriyor. Suzuki motor için henüz tamir veya değişim yapacağı ile ilgili bir sinyal vermedi. Motorsiklet, kullanıcı kitlesi tarafından çok beğenilen ve dayanıklı bir modelken bu problem çok şaşırttı.

 

Motorların tespit edilip kullanıcılarına ulaşmış olması ise takdir ile karşılanıyor.

 

Motorsiklet sürücülerinin far ve ışıklandırma gibi teknolojileri etkili kullanabilmeleri görünür kalmaları için yüksek öneme sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir